ReAwakenZ - FWDB

Logo FWDB
Flaga Polski
Flaga reprezentująca kraje anglojęzyczne
Logo FWDB
Przejdź do treści

ReAwakenZ (ERAZEE)


Przedstawienie się

Witajcie! Jestem ReAwakenZ, znany również jako ERAZEE. Hobbystycznie zajmuje się rysowaniem, a w wolnym czasie, razem z Bananowym Doktorem, prowadzę kanał FWDB oraz wspomagam projekt GT Rewritten. Miło mi, że wpadłeś, aby się czegoś o mnie dowiedzieć! Zanim jednak opowiem o sobie, chętnie zaproszę cię do przeczytania Rozdziałów Dragon Ball GT Rewritten, które znajdziesz na naszej stronie.

ERAZEE, ilustrator Dragon Ball GT Rewritten

Przeczytane? No to pozwól, że coś o sobie powiem.

Przede wszystkim już od małego interesuję się mangami i produkcjami anime. Świat Smoczych Kul poznałem jako pierwszy i spośród wielu innych, z jakimi się zaznajomiłem, zgłebiłem go chyba w największym stopniu. To właśnie dzięki Dragon Ballowi zacząłem za młodu rysować, a przez lata pasja ta przerodziła się w coś więcej. Gdy zacząłem udzielać się w Internecie, postanowiłem założyć konto na stronie DeviantArt, aby publikować tam swoje prace. Patrząc na nie dzisiaj, zdaję sobie sprawę, że pozostawiają wiele do życzenia, jednak mam nadzieję, że przez lata choć nieco się poprawiłem (zostawiam to już do Waszej oceny). Na DeviantArcie publikuję po dziś dzień, choć przez różne wydarzenia, robię to znacznie rzadziej. Mam jednak zamiar zwiększyć częstotliwość wrzucania tam swoich prac wraz z początkiem działania projektu Rewritten.

Jednakże na rysowaniu moja działalność w sieci się nie kończy. Korzystając z innych platform (głównie z Twittera i YouTube'a), dzielę się ze światem swoimi analizami i przemyśleniami na temat różnych interesujących mnie rzeczy (to chyba idealne miejsce na autopromocję... no więc nie zapomnij obczaić też kanał FWDB na YouTube, gdzie znajdziesz najbardziej merytoryczne filmy o Dragon Ballu na polskim podwórku! Chyba...).

Projekty
ReAwakenZ czyta książkę FWDB


9 sierpień 2020... to była pamiętna data. Wypuszczony został wtedy pierwszy odcinek Nietuzinkowych Ewenementów JanJana - (niedostępnej już) parodii mangi JoJo's Bizarre Adventure Hirohiko Arakiego, która powstała dzięki współpracy mojej i Bananowego Doktora. W ramach projektu użyczył mi on swojego głosu, będąc zarówno narratorem jak i głosem każdej postaci występującej w serii. Obaj obmyślaliśmy również różne nawiązania do polskiej popkultury oraz mniej lub bardziej udane żarty, dzięki czemu powstała naprawdę dziwaczna seria.
Ostatecznie pierwszy sezon został skończony, a projekt niestety zawieszony (być może kiedyś do niego wrócimy).

Przyszedł więc czas na zmiany, na kolejny projekt. Tym razem znacznie większy i znacznie bardziej ambitny - Dragon Ball GT Rewritten. Blisko 3 lata ciężkiej pracy i wreszcie jesteśmy tutaj. Z początku miała być to tylko zwykła historia. W dodatku oparta na stronce sieci fandom, w razie gdybyśmy chcieli od razu robić tam artykuły (spoiler - jest ich już ponad 150). Nie pozostałem dłużny wobec pomocy, jaką otrzymałem podczas tworzenia JanJana i zaoferowałem pomoc w ilustrowaniu serii.

Choć początki bywają trudne, tak jednak dzięki Rewritten rozwinąłem skrzydła i stałem się lepszym artystą. Nauczyłem się korzystać z fandomu od postaw i przygotowałem tę oto stronkę, gdzie będzie znajdować się całe GT Rewritten w najbardziej przystępnym formacie, czyli w takim, jakim go mogliście teraz przeczytać.

Jako osoba mocno zaangażowana w proces twórczy, liczę na pozytywny odbiór i konstruktywną krytykę oraz jestem otwaty na różnego rodzaju współprace i wsparcie.

Dziękuję za wysłuchanie mojej historii. Poniżej znajdziesz linki do moich mediów społecznościowych, gdzie możesz obczaić moje prace lub się ze mną skontaktować, jeśli oczywiście Ci na tym zależy. Narka. 😎🤙

Wróć do spisu treści